Erotická masáž

Square

Pri slove oddych si mnoho z nás prestaví oddych, ktorý doprajú fyzicky svojmu telu – masáž. Erotická masáž predstavuje masáž celého tela, no odlišuje sa od erotickej masáže. Na začiatok treba zdôrazniť, že tantrická masáž nie je sex za peniaze. Hlavným cieľom a rozdielom je prežitie vlastnej sexuálnej energie, ktorá by mala byť precítená v celom tele.

masáž žena

Je to zážitok spoznať celé svoje telo a nájsť erotogénne zóny, ktoré Vám (možno) doteraz neboli prístupné. Táto masáž Vás vie zaviesť do sveta hlbokého pôžitku a slasti.
V našom salóne masírujú školení profesionálni tantra maséri, tzv. Tantra ladies alebo tantra men, ktorý Vám poskytnú služby individuálne alebo all inclusive. Maséri majú zvládnuté potrebné masérske techniky, aby Vám priniesli čo najpríjemnejší zážitok. Na našej stránke máme ponuku, takže si môžete vybrať vopred bez prekvapení, keďže každému sa páči niečo iné. Vhodné masážne techniky sú napríklad hladkanie, roztieranie, chvenie či trenie.

masáž

Ďalším plusom nášho salónu je profesionalita a diskrétnosť personálu. Vieme, že niektorí klienti preferujú diskrétnosť, čo úplne chápeme a sme viazaní mlčanlivosťou. Po celú dobu masáže nie ste rušený žiadnymi okolitými vplyvmi. Ponuka salónov je určite veľká, no v našom salóne Vám vieme garantovať najlepšiu prezentáciu masérov. Otváracie hodiny a prístupná webová stránka sú ďalším plusom. Náš salón je aj v tejto dobe zodpovedný – nájdete u nás dezinfekciu v každej miestnosti či rúška. Nachádzame sa v centre Bratislavy. Po každom klientovi sa priestor dezinfikuje, menia jednorazové obliečky a rúška personálu. Pri dverách Vám bude odmeraná teplota. Kvalitná tantrická masáž dokáže zázraky s Vašim telom, i Vašou mysľou. Môžete sa naučiť niečo nové o vlastné tele. Pokiaľ si stále nie ste istý, zavolajte nám a všetko Vám radi vysvetlíme. Príďte si k nám pre chvíľku oddychu, relaxáciu a nezabudnuteľný zážitok!