Veštenie z pleti?

Square

Kým veštice čítajú osud z kariet, dlane alebo kávy, kozmetička Bc. Eva Varečková číta osud z pleti. Predpovede o budúcom manželovi, výherných číslach či ideálnej práci by ste však od nej drankali márne. Prezradí vám „len“ to, v akom stave je vaša pokožka a čo ju čaká, ak s ňou nezačnete niečo robiť. Tieto informácie jej nezosielajú anjeli ani iné záhadné bytosti, ale jedinečná mikrokamera.čištění pokožky.jpg
Presný zásah
Keď špeciálna šošovka nasníma povrch pleti, putujú informácie na obrazovku, kde sa zjavia až v štyristonásobnom zväčšení. A to vám je riadna šupa, vidieť svoje vyrážky, krátery, ryhy či vrásky v nadľudských rozmeroch a 3D zobrazení. Na rozdiel od vás však kozmetička neodpadáva: vytešuje sa, pretože dokonale vidí všetky anomálie. Vďaka tomu dokáže zvoliť ten najvhodnejší spôsob liečby a odporučiť tie najoptimálnejšie prípravky na zlepšenie kvality pokožky. Okrem toho jej zväčšenina umožňuje včas odhaliť časované bomby tikajúce pod povrchom pleti, ktoré by sa skôr či neskôr predrali na svetlo božie, či už sú to zápaly, akné, plesne alebo kuperóza. Útok voči nim býva nemilosrdný, presný a víťazný.
Časované bomby
Užitočné sú aj šošovky na zisťovanie pružnosti pokožky, hĺbky vrások, hustoty mazu či špeciálna sonda na meranie hydratácie. Ak sa výsledky vychyľujú od normálu, kozmetička okamžite zasiahne a po niekoľkých ošetreniach prírodnými prípravkami ste opäť fi t. V prípade problematickej pleti sa nemusíte obávať radikálneho čistenia naparovaním a vytláčaním. Eva Varečková je zástancom teórie, že pokožka sa dá ozdraviť aj jemnejšie a šetrnejšie – špeciálne zmäkčujúce gély, čistiace toniká, antibakteriálne peny, enzymatické masky a regulačné séra s výťažkami z mora, kvetov, rastlín a ovocia odvedú nadštandardnú prácu. Keď sa k nim pridá aj jonizér, ktorý zmierňuje zápaly a zmenšuje vyrážky, čistá a žiarivá pleť už nemusí byť iba snom.modelka.jpg
Ďalšie mikrofakty:
• Všetky nasnímané údaje si môže odborníčka uložiť alebo vytlačiť, takže pri kontrole okamžite vidí, či a ako sa zlepšil stav pleti.
• Keďže mikrokamera je fi nančne náročná a vyžaduje špeciálne zaškolenie, v slovenských kozmetických salónoch je skôr raritou než bežnou výbavou.