Čo prezradili špióni z hotelov

Square
.

Chcela by som byť špiónom v rôznych hoteloch sveta. Iste môžem ním byť aj teraz, ale iba na vlastné náklady. Väčšina z nás je takýmto špiónom, ktorého nikto cudzí neplatí a ktorý potom dáva subjektívne informácie o tom ktorom ubytovacom zariadení bezplatne na internet v podobe vlastnej recenzie- https://www.marmare.sk/co-prezradili-spioni-z-hotelov/

moře

 

Má to svoju hodnotu pre ďalšieho návštevníka hotela. Ale pozor- koľko ľudí- toľko názorov na rovnaké ubytovacie zariadenie, alebo na pláž prípadne animačné programy.

 

Vlani som bola na Cypre- na gréckej časti  tohto naozaj úžasného ostrova.. Bývali sme v menšom hotelíku takmer na pláži. Na pláž sa išlo cez hotelovú záhradu.

Katalóg cestovnej kancelárie uvádzal vzdialenosť 200m cez cestu. Neklamal- dalo sa tam ísť aj týmto spôsobom z predného vchodu budovy- dookola. Kto bol ale v záhrade pri bazéne nemusel absolvovať túto okružnú cestu ale hneď na konci záhrady bola pláž.

V danom prípade to bola informácia rozhodne potešiteľná a určite sa na to nikto nechodil sťažovať. Ak by bolo ale v katalógu uvedené, že hotel je priamo na pláži- určite by sa našlo hneď niekoľko nespokojných, ktorí by tvrdili- hotel nie je vôbec na pláži.

 

Pláž bola nádherná, malá, piesčitá ,obklopená  z oboch strán kamennými výbežkami. Tým sa voda držala príjemne teplá a vhodná aj pre deti a neplavcov. Kto si chcel ísť zaplávať mohol zájsť pár metrov do mora . Mne sa zdalo, že je pláž úžasná a že jej umiestnenie je výhodou.

.

molo

 

Na moje veľké prekvapenie som sa ale po príchode z dovolenky dozvedela, že istý tiež dovolenkár horšiu pláž ešte nevidel . Zrejme doposiaľ chodil do Bulharska, kde sú pláže od vodím do nevidím s množstvom turistov.

To čo ja som považovala za výhodu, pre neho bola katastrófa. Ľudia sme veru rôzni.

Máme rôzne pohľady na tú istú vec. Ak budete čítať recenzie najbližšie- majte toto na pamäti.

Neverte všetkému úplne či čítate. Všetko je totiž veľmi subjektívne.

Čo prezradili špióni z hotelov
4.5 (90%)2
.