Keď masáž, tak tantrická

Square

Dnes sa stretávame s tými najrôznejšími typmi ponúkaných masáží. A to aj na Slovensku. Tým pádom ako by sa pomaly zabúdalo na tie klasické. Populárne sú napríklad thajské, ale aj tantra masaze. Všetko, čo je trochu exotické a zaujímavé.

K čomu vlastne masáž slúži?

Asi od každej masáže očakávame príjemný odpočinok, relax, oddych a načerpanie nových životných síl. Chceme sa uvoľniť a nechať niekoho, aby nášmu telu poskytol regeneráciu vo forme príjemných relaxačných dotykov. V takomto prípade môžeme navštíviť salón, kontaktovať súkromného maséra, alebo nám túto masáž môže poskytnúť niekto blízky. A iné to nie je ani v prípade tantra masáží.

Erotika, modelka

Aj v prípade vyskúšania tohto zážitku môžete zájsť do špecializovaného tantra salónu, v inom prípade kontaktovať súkromnú tantrickú masérku (alebo maséra) a rovnako si môžete dopriať túto masáž spoločne so svojou polovičkou (slúži tiež ako sexuálna predohra). Tantrická masáž má v nemalej miere erotický charakter.

Je to vlastne sexuálna masaž, pri ktorej sa používajú senzuálne dotyky. Tým sa odlišuje od tej klasickej, nielen svojim názvom. Tantra pracuje so sexuálnou energiou. Do toho hrá v pozadí upokojujúca tantrická hudba a používajú sa špeciálne masážne oleje.

Erotika, sexy

A to je jej skutočná sila. Práca so sexualitou prináša telu a duši dokonalé uvoľnenie. Ulahodenie potrieb a pritom dokonalú regeneráciu. Zbavenie sa napätia a odstránenie všetkých blokov, vrátane tých sexuálnych. Výraznou čerešničkou na torte je fakt, že v mnohých prípadoch sa týchto postupov ujme atraktívna masérka (v prípade ženskej zákazníčky masér). Akýmsi špecifickým znakom je tu nahota a masáž okrem iného aj v okolí intímnych partií.

Práve na intímne miesta a najviac intenzívne erotogénne zóny tela sa tantrická masáž orientuje. Tým pádom dopraje zaslúžený relax a citeľné uvoľnenie so šťastným záverom pri konci.