Masáž lingamu: čo je to a čo od nej očakávať?

Square

Masáž lingamu je odvodená od tantrickej masáže a jej cieľom je poskytnúť stimuláciu penisu. Okrem masírovania a práce s penisom, sa môžete naučiť aj pokročilé techniky, ako napríklad práca so semenníkmi, hrádzou a prostatou (v tantre je to nazývané ako posvätný bod). Masáž penisu nie je len o dosiahnutí jedného orgazmu. Namiesto toho sa zameriava na viacnásobné potešenie, ktoré sa prejavuje vlnami viacerých orgazmov počas celej masáže.

láska

V filozofii tantry sa pozeráme na lingam ako na niečo vzácne a posvätné. Pristupujeme k nemu s najvyššou láskou a rešpektom, rovnako ako k yoni alebo inak povedané k vagíne. Yoni je čosi ako masáž lingamu ale pre ženy. Keď dokážete svojmu partnerovi priniesť potešenie cez jeho penis, prenášate istú energiu a lásku v procese dávania a prijímania potešenia. Je to veľmi dôležité v pochopení zmyslu tejto techniky.

sviečky

Veľkým krokom k objaveniu posvätného sexuálneho spojenia je naučiť sa prijať a oceňovať penis bez strachu. Mnohé ženy stále zápasia s neistotou ohľadom manipulácie s mužským pohlavným orgánom. Ak aj vy máte podobné obavy, je čas sa zamyslieť nad negatívnymi pocitmi a začať pracovať na ich prekonaní. Masáž lingamu je zážitkom pre obidvoch partnerov, pretože penis obsahuje množstvo sexuálnej energie, ktorú je dôležité stimulovať a nechať ju voľne cirkulovať.

Začnite pomaly a jemne masírovať stehná a brucho a postupne sa presúvajte vyššie. Teraz môžete prejsť z vonkajších erotogénnych zón do vnútorných, citlivejších oblastí. Zamerajte sa na semenníky a poskytnite im jemnú a opatrnú masáž. Ak to obaja partneri chcú, hrádza môže byť ďalším zmyselným bodom, ktorý môžete preskúmať. Je veľmi podceňovaná u mužov ale práve to je ich miesto vzrušenia. Keď budete pripravení ísť ďalej, sústreďte sa na koreň penisu a pokračujte v jemných pohyboch smerom k žalúdku penisu. Pohybujte sa pomaly a s citom, aby bola masáž čo najpríjemnejšia. Takto doprajete partnerovi rozkoš nie jedenkrát ale v priebehu rovno viackrát.