Smartphon s výkonnou batériou

Square

DooGee BL12000 má 6 palcový FullHD displej s pomerom strán 18:9 , a technológiu Gorila Glass  ktorá ochráni sklo pred rozbitými , prasknutý alebo poškriabaním.
žena s mobilem na stadionu

Procesor MediaTek Helio P23 sa postará o najrýchlejší a najčistejšie výkon so 6 gigovou operačnou pamäťou rám a vnútornou pamäťou 128 GB. Pamäťová karta v tomto prípade nebude nutnosťou , keďže samotná vnútorná pamäť postačí na všetky vaše súbory , hudbu , hry a aplikácie. Tento smartphon bude mať na zadnej strane dva duálne snímače zo 16 – tými megapixelmi a 8- Mimi megapixelmi predu na kvalitné  super selfie fotky. Pôjde o dual sim model , s Usb – C konektorom . Zatiaľ je dostupný s operačným systémom Android 7.0 , no dočkáme sa aj aktualizácie 8.0 batéria bude mať výdrž 12 000 mAh a na jedno nabitie má výdrž aj jeden týždeň ….

 barvy a mobil


·         Záver :

   Ak hľadáte smartphon s najlepšími parametrami a výborným foťákom práve ste ho našli.                                Obsahuje dva duálne fotoaparáty so 16 tými megapixelmi vzadu a 8-mimi v predu , 6 Giga operačnej pamäte , a 128 Giga vnútornej pamäte s výbornou výdržou batérie. Tento smartphon je určený hlavne pre náročných používateľov a hráčov náročných 3D hier.

 instagram v mobilu

Avšak zatiaľ nie je známe kedy príde tento smartphon na európsky trh , no možno sa ho dočkáme už v budúcom roku. Zatiaľ však výrobca plánuje vyrobiť ďalší model ktorý bude ešte lepší ako je tento. Nie je však známa ani cena , no môj tip je že by sa mal predávať okolo 600 až 800 eur keďže ide o smartphon s peknými parametrami. Tento smartphon určite môžeme zaradiť do vyššej strednej triedy a prvú vlajkovú loď tejto značky.

Tak čo páči sa Vám táto značka ? Oproti iným konkurenčnom značkám je tento smartphon jeden z prvých ktorý na 12000 mAh batériu a výdrž až na jeden týždeň. , Už sa teším na ďalšie smartphoni od tejto značky , a určite o nich napíšem článok. ( Obrázky sú ilustračné ) Miki.