Vaša svadba môže byť nezabudnuteľná, ak si objednáte svadobné oznámenia u profesionálov

Square

Príprava svadby a svadobnej hostiny zaberie budúcim mladomanželom veľa času a energie, hlavne ak chcú splniť svoje predstavy o tomto jedinečnom dni. Všetko zorganizovať, zariadiť a zabezpečiť tak, aby nenastal nejaký problém, nie je záležitosť jedného dňa. Vynaložená energia však napokon určite bude stáť zato. Svadobná hostina sa koná po obrade a mnoho párov by na nej radi mali všetkých svojich blízkych a priateľov, no tých treba na ňu aj pozvať. A práve na tento účel slúžia svadobné oznámenia a pozvánky väčšinou ešte stále v tlačenej forme. Na internete nájdete mnoho grafických štúdií, ktoré sa ich návrhom venujú, a tak nie je problém nájsť tie, svadobné oznámenia ktoré budú presne podľa vašich predstáv. Každý návrh najprv odsúhlasia s vami a až potom pristúpia k tlačeniu oznámení. Grafik vám môže pomôcť ukážkami návrhov, no ak máte svoje vlastné, tie upraví a vytvorí na mieru. Oznámenia a pozvánky môžu mať retro štýl, môžu byť vtipné, klasické, folklórne alebo netradičné moderné, vintage či luxusné, každé z nich bude vašou vizitkou. Dokonca je možné urobiť z vašich fotografií aj karikatúru.

ženích, nevesta, svadba

Texty a farebnosť sú odrazom vkusu mladomanželov, ich výber je široký, tlač textov je možná na papier, ktorý môže byť obojstranne lesklý alebo matný, krémový, snehobiely s perleťovým leskom alebo biely s imitáciou štruktúry plátna. V prípade, že má byť text doplnený o mašličky či čipky, tie sa na papier nelepia, ale tlačia, takže manipuláciou sa nič nemôže odlepiť. Rozmery oznámení sú v bežnom pomere 14,5 x 10 cm, ale v prípade záujmu je možné vyrobiť aj otváracie oznámenia či menšie rozmery formátu obálky C6.

wedding-invitation-with-flowers-leaves_23-2148558366

Grafické štúdia sa okrem oznámení a pozvánok venujú aj návrhom etikiet na fľaše, menoviek, kartičiek na výslužky a podobne. Pracujú tam profesionáli, na ktorých prácu sa môžete spoľahnúť, pomôžu vám vytvoriť pekné oznámenia, aby bol váš najkrajší deň v živote nezabudnuteľný.