Ako sa starať o vlasy?

Square


Vlasy sú niečím, o čo sa permanentne a neustále staráme. Je to jednoznačne časť našej osobnosti, pretože bez vlasov by sme sa nikdy necítili úplne komfortne. Mnohé ženy ich používajú ako formu ochrany, keď chcú niečo zakryť. Ale čo sa týka vlasov, existuje veľmi veľa vecí, ktoré by sme mali brať do úvahy a ktoré nás bavia, no na druhej strane nás rozčuľujú. Hlavne ženy majú so svojimi vlasmi neustále nejaký problém. Napriek tomu by ich však asi nedali za nič a nechcú ani počuť o tom, že by sa mali dať ostrihať. Čo všetko by ste však mali používať, ak chcete mať vlasy zdravé a krásne?
 kartáč na vlasy
Plochá kefa
Okamžite vyhoďte hrebene a taktiež aj guľaté kefy. Na každý typ vlasov je najlepšia plochá kefa, ktorá vlasy neťahá a nedráždi pokožku okolo hlavy. Takáto kefa je veľmi dobrá aj na fúkanie vlasov a určite je oveľa lepšia ako guľatá alebo nepríjemný hrebeň.
 
Pravidelné strihanie
Mnohé ženy veria tomu, že keď si budú dávať častejšie podstrihávať končeky, vlasy im budú rýchlejšie rásť. Čo je na tom pravdy, to už nie je na našom posúdení, no pravdou určite zostáva, že vlasy budú po pravidelnom zastrihávaní oveľa, ale skutočne oveľa zdravšie. Nebudú sa tak štiepiť a lámať a bude skutočne veľmi pevné. Vlasy sa ničia aj tým, že sa vám otierajú o chrbát, a preto by ste mali myslieť na to, že im musíte venovať pravidelné strihanie.
 slaměný klobouk
Bez kondicionéra to nepôjde
Či už sa vám tomu chce, alebo nechce veriť, musíte si pripustiť fakt, že v dnešnej dobe sa bez poriadneho kondicionéra jednoducho nikam nepohnete. Práve toto je spoločník, ktorého musíte mať neustále so sebou. Prečo? Pretože len vďaka nemu máte zaručené zdravé a perfektné vlasy. Nebudete mať problémy s rozčesávaním, ale taktiež budú vaše vlasy krásne vláčne a také jemné, až sa s nimi budete chcieť pomaznať. Určite si nemyslite, že kondicionér sa používa len tak pre srandu.