Ako si vybrať dámsku zimnú bundu podľa jednotlivých typov postavy?

Square

Zima nenávratne klope na dvere. Predtým, než ju definitívne pustíme dnu, mali by sme sa na ňu dôkladne pripraviť. Dámske zimné bundy predstavujú neoddeliteľnú súčasť šatníka každej ženy. Zimná bunda by mala v prvom rade príjemne zohriať, ale na pohľad by tiež mala pôsobiť aj elegantne. Vďaka zimnej bunde môžete zažiariť aj v mínusových teplotách, dôležité je však vybrať si správne podľa typu svojej postavy.

zimní buna

Výber dámskej zimnej bundy podľa typu postavy


Nie každá žena má to šťastie, že má dokonalú postavu. Avšak pomocou rôznych trikov sa dajú zakryť aj jemné nedokonalosti ženského tela. Ak už patríte do akejkoľvek kategórie, dámsku zimnú bundu si vyberte podľa toho, ako sa v nej cítite. Vy budete tá, ktorá ju bude nosiť počas chladných mesiacov a pravdepodobne aj počas ďalšie sezóny.

Postava typu presýpacie hodiny:ak sa sa môžete touto postavou popýšiť, vyberte si bundu, ktorá zvýrazni váš štíhly pás. Medzi takéto bundy patrí napríklad taká, ktorá má opasok. Opasok váš pás šikovne stiahne a vy tak zdôrazníte najkrajšie časti vášho tela – oblasť hrudníka, boky alebo zadok. V tomto typu bundy vyniknú krásne línie vašej postavy.

Chlapčenská postava: je charakteristická nevýrazným hrudníkom a menšími bokmi, ktoré sú zároveň súmerné. Ak máte tento typ postavy, vyberte si bundu, ktorá má objemnú kožušinu či v prípade kabátu dvojradové zapínanie.
Štíhla postava:ženy, ktoré sú štíhle či už od prírody alebo vlastnou zásluhou to majú jednoduché. Sadne im prakticky čokoľvek. Ak máte tento typ postavy, využite príležitosť a kúpte si bundu, ktorá je v súčasnosti veľkým hitom. Hitom tohtoročne zimnej sezóny sú takzvané „oversize“ zimné bundy, ktoré na vás budú vyzerať dokonale.

Postava v tvare jablka:nedokonalosti vašej postavy sa zhromažďujú v oblastí pása či brucha. Väčšie bruško zakryjete bundami, ktoré majú väčšie goliere a v oblasti brucha vás jemne obopínajú. Najkrajšou časťou vášho tela sú štíhle nohy, tak prečo sa na ne nezamerať? Zvoľte kratšie bundy, v ktorých vaše nohy skutočne vyniknú.

bunda

Dámske zimné bundy na všetky typy postáv


Aj zimnou bundou sa dajú zakryť menšie nedostatky. Dôležité je však správne si vybrať. Okrem strihu bundy je dôležitá aj farba či materiál a kvalita, v akej je bunda ušitá. Ak aj vy hľadáte dámske zimné bundy, ktoré si zamilujete na prvý pohľad, navštívte stránku www.glashgirl.sk, kde nájdete okrem búnd rôzne dámske oblečenie alebo doplnky za priaznivé ceny.