Čo hľadáme na internete

Square

Určite každý jedinec minimálne raz hľadal na internete tieto údaje :
·         Odchody vlakov a autobusov
·         Ceny leteniek a zájazdov
·         Ceny ubytovania
·         Akcie v meste
·         Adresu firmy
·         Bulvárnu správu
·         Politický prehľad udalostí

notebook

A mnoho ďalších informácii. Áno, internet je v prvom rade :
·         Zdroj informácii
·         Zdroj zábavy a relaxu

Je rozdiel aj tom, v ktorom čase hľadáme niečo na internete.
Takže na začiatku dňa väčšina našich spoluobčanov sleduje predpoveď počasia, číta horoskopy a kontroluje význam snov. Počas dňa sa Slováci venujú predovšetkým pracovným záležitostiam. A večer  je najobľúbenejšie  téma- téma zábavy. Až do polnoci sa používateľom "google"  pred očami objavujú kulinárske recepty, filmy a hudba, ľudia sa zaujímajú o životy“ celebrít“ a čítajú tipy na starostlivosť o seba. V noci sa filmy pre dospelých a hazardné hry stávajú lídrom z hľadiska požiadaviek zadávaných do vyhľadávačov.

Ľudia aj často kupujú cez internet, Medzi tovarmi ,ktoré sú určené pre krásu a zdravie patrí  k nesporným vodcom kozmetika na tvár a vlasy, v medicínskych výrobkoch –  vitamínové doplnky, spotrebný materiál,  rukavice, jednorazové oblečenie a zdravotnícka  a zdravotná obuv. V kategórii domáceho a záhradného tovaru je najväčší líder -stolový riad, kuchynský riad, záhradné rastliny a pôda. Náhradné diely a príslušenstvo pre domáce spotrebiče, mobilné telefóny a smartfóny, ako aj veľké domáce spotrebiče pre kuchyňu- aj toto všetko sa veru kupuje cez internet.  Medzi detskými výrobkami víťazia – bábiky, vzdelávacie hračky , preliezačky, autíčka, spoločenské hry. 

tablet

 V čase predvianočnom stúpa nákup cez internet. Nemáme čas a tak v pohodlí domova surfujeme po stránkach a rozmýšľame, čím by sme potešili našich blízkych, čím by sme vyzdobili vianočne stromček, alebo celý dom. Mnohí si aj celé menu na vianočný stôl  vyberajú už cez internet.