Čo hľadáme na internete

Square

Určite každý jedinec minimálne raz hľadal na internete tieto údaje :
·         Odchody vlakov a autobusov
·         Ceny leteniek a zájazdov
·         Ceny ubytovania
·         Akcie v meste
·         Adresu firmy
·         Bulvárnu správu
·         Politický prehľad udalostí

notebook

A mnoho ďalších informácii. Áno, internet je v prvom rade :
·         Zdroj informácii
·         Zdroj zábavy a relaxu

Je rozdiel aj tom, v ktorom čase hľadáme niečo na internete.
Takže na začiatku dňa väčšina našich spoluobčanov sleduje predpoveď počasia, číta horoskopy a kontroluje význam snov. Počas dňa sa Slováci venujú predovšetkým pracovným záležitostiam. A večer  je najobľúbenejšie  téma- téma zábavy. Až do polnoci sa používateľom "google"  pred očami objavujú kulinárske recepty, filmy a hudba, ľudia sa zaujímajú o životy“ celebrít“ a čítajú tipy na starostlivosť o seba. V noci sa filmy pre dospelých a hazardné hry stávajú lídrom z hľadiska požiadaviek zadávaných do vyhľadávačov.

Ľudia aj často kupujú cez internet, Medzi tovarmi ,ktoré sú určené pre krásu a zdravie patrí  k nesporným vodcom kozmetika na tvár a vlasy, v medicínskych výrobkoch –  vitamínové doplnky, spotrebný materiál,  rukavice, jednorazové oblečenie a zdravotnícka  a zdravotná obuv. V kategórii domáceho a záhradného tovaru je najväčší líder -stolový riad, kuchynský riad, záhradné rastliny a pôda. Náhradné diely a príslušenstvo pre domáce spotrebiče, mobilné telefóny a smartfóny, ako aj veľké domáce spotrebiče pre kuchyňu- aj toto všetko sa veru kupuje cez internet.  Medzi detskými výrobkami víťazia – bábiky, vzdelávacie hračky , preliezačky, autíčka, spoločenské hry. 

tablet

 V čase predvianočnom stúpa nákup cez internet. Nemáme čas a tak v pohodlí domova surfujeme po stránkach a rozmýšľame, čím by sme potešili našich blízkych, čím by sme vyzdobili vianočne stromček, alebo celý dom. Mnohí si aj celé menu na vianočný stôl  vyberajú už cez internet.

Čo hľadáme na internete
4.4 (87.5%)8