Akrylové nechty ako prirodzené

Square

Keď sa na vaše ruky a predovšetkým nechty pozriete bližšie, tak zistíte, že ich máte dokonalé a krásne od prírody alebo potrebujú trochu skrášliť. Iné ženy by zase uvítali radikálnejšiu zmenu.

akrylové nehty

Preto sa dnešné nechty delia na prirodzené, gélové a akrylové.
Povedali by ste, že nechty sú maličkosť, ktorá nie je na tele ani vidieť. Ale hlavne ženy vedia, že je to omyl. Nechty sú práve veľmi viditeľné, pokiaľ ich neskrývate v rukávoch svetrov alebo pod rukavicami. Ak sú nechty pekne upravené a skrášľované, tak slúžia ako dokonalý doplnok. Niečo ako keď si dáte na krk retiazku, či na uši náušnice. Preto je dôležité venovať im rovnakú pozornosť ako účesu, či výberu oblečenia.

Nie každá žena sa však môže pyšnieť krásnymi prirodzenými nechtami. A aby sa za ne nemusela hanbiť, tak sú našťastie i ďalšie metódy ako ku krásnym nechtom prísť.

Gélové alebo akrylové nechty.
Obe varianty nahradia vaše prirodzené nechty. A síce predlžujú, tvarujú, posilňujú, atď. Dokonca dokážu vaše prsty zoštíhliť a predĺžiť.
Keď sa pozrieme bližšie na akrylové nechty, tak ich výhoda spočíva v tom, že sú obvykle lacnejšie, než gélové. Ďalej sú odolnejšie oproti gélovým a v prípade zlomenia si ich žena dokáže opraviť aj sama. Ich odstránenie je o mnoho jednoduchšie, pretože sa neodstraňujú odpilníkovaním. Akryl je silná hmota, takže v prípade, že sa o svoje nechty správne staráte a dodržujete pravidlá, tak vydržia dlho.

červené nehty

Aby vyzerali nerozoznateľne od tých prirodzených, tak je dôležitá profesionálna aplikácia. Ak si nie ste isté, že to zvládnete, tak radšej vyhľadajte profesionálny salón, kde bude výsledok bezproblémový.
Ich modelovanie je celkovo rýchlejšie a menej náročné. Nepotrebujete k ich aplikácii UV lampu. Doplňovanie je u každej ženy individuálne. Každému totiž rastú nechty inak rýchlo, ale obvykle počítajte s dobou doplňovania 1x za mesiac.
Forma nechtov, vďaka ktorým sa nimi bude môcť pyšnieť každá žena a v každom veku.