Chlapec alebo muž, hádajte koho si vyberie

Square

Ženy vedia byť pekne vypočítavé. Aspoň väčšina chlapcov si to myslí. Darmo tej svojej vysnenej budete vysvetľovať aký úžasný život vediete keď ste celý deň online a ona vie že stačí zapísknuť a vy pribehnete. Prečo by sa mala teda trápiť keď dobre vie že nič ako ten váš dobrodružný život ako ho vy sám opisujete neexistuje. Každá žena vie čítať medzi riadkami. Jedna to zvláda lepšie, druhá horšie. Ale podstata vášho problému je že ona vie. Vie že to čo jej hovoríte sú nezmysli.

milenci

Asi si teraz poviete, dobre ale keď ja ju milujem a nechcem inú. To je v poriadku. Ale prečo by ona mala chcieť práve vás keď dobre vie že môže mať tucet takých ako ste vy. A to jej stačí sa prejsť iba po ulici. Tu si musíte uvedomiť že žena nehľadá chlapca ale muža. O tom ako je rozdiel medzi chlapcom a mužom snáď ani netreba hovoriť. Ale predsa len ak to nie je jasné povieme si aj to.
 
Chlapec
Chlapec je ako sme na začiatku písalo väčšinou zamilovaný iba do jednej ženy a tá to dobre vie. A tak sa ku nemu aj správa. Väčšinou bez rešpektu aký si muž zaslúži. Pretože dobre vie že hoci jej vraví ako mu je dobre a vlastne nikoho nepotrebuje je to lož. Nedokáže si ani vyprať spodky, nie to sa ešte postarať o druhého človeka.
 
Muž
Muž dobre vie že ak chce zaujať ženu, to on musí byť ten čo si stojí za svojím slovom aj keď to práve nie je jednoduché. On nerieši to či ho žena opustí či nie pretože jej na to nedá ani jeden dôvod. Rešpektuje ju ako osobu a každý deň jej dáva najavo že ju miluje, a nie iba na narodeniny alebo Valentína.
 
polibek
 
A tu sa dostávame ku koreňu problému. Väčšina chlapcov rieši iba tú svoju princeznú. No ju ale rieši ďalších päť chlapcov. Tak prečo by ste mali byť ďalší čo jej bude nahovárať aký skvelý život vediete keď sa ho v skutočnosti bojíte prežiť len aby ste ju nestratili. Uvedomte si prosím že to či je práve ona pre vás pravá zistíte iba tak že ju budeme mať s kým porovnávať. Nevravíme teraz že ju máte podvádzať ale aspoň zo začiatku by ste mali riešiť aspoň 2-3 ďalšie ženy. Pýtate sa prečo? No to je úplne jednoduché. Takto jej dáte najavo že ju nepotrebujete ale chcete. Bude sa cítiť skutočne výnimočná a vy ako muž budete mať v jej očiach o dosť vyššiu hodnotu ako všetci tí chlapci pred vami.