Máte to radi na divoko? Nezabudnite sa chrániť

Square

Zvyknete si „uletieť“ s nejakou peknou slečnou, ktorá si privyrába tým, že poskytuje sexuálne služby? Aj ja, takže vám úplne rozumiem. Na čo by ste však nemali zabúdať ani pri pohľade na tieto pozemské bohyne, je dostatočná ochrana. Pohlavné choroby totiž nie sú zďaleka jedinou vecou, ktorú môžete „chytiť“.

Nahá žena kľačí na kovovej konštrukcii

Šťastie v nešťastí
Niekedy som aj ja patril k mužom, ktorí si bol ochotný priplatiť stovky eur za spoločnosť ženy, ktorá je ochotná ma obšťastniť aj bez ochrany. Potom som však na preventívnej prehliadke zistil, že mám asi všetky možné aj nemožné bakteriálne a zápalové a ešte neviem aké ochorenia, ktoré mať môžem. Na moje veľké šťastie, išlo o veci, ktoré sa dali normálne a pomerne ľahko liečiť. Vtedy som si však uvedomil, že sex bez ochrany a navyše vtedy, keď si ho doprajete s takýmito slečnami. Nič proti vám dámy, ale hold, je to, bohužiaľ, pravda.
Sex privát Privatportalje miesto, kde nechodíte len vy, ale mnoho ďalších mužov, no a na to by ste nemali skutočne zabúdať. Preto je potrebné sa chrániť, a to skutočne vždy. Aj keby slečna vyzerala neskutočne „zdravo“ a aj keby vám prisahala, že ste jej prvý a posledný.

Žena v bielom tričku opretá o posteľ

Ako sa chrániť
Prezervatív, to je základ. Myslím, že toto vám skutočne nemusím nejako podrobne vysvetľovať, prečo a ako by ste ho mali používať. Jedná vec, pri ktorej by som sa zastavil, je však výber vhodného prezervatívu.
Kupujte si drahšie a kvalitné prezervatívy. Tie lacné sa ľahko pretrhnú a nemusia vás dostatočne chrániť.
Určite nepoužívajte žiadne EKO verzie.
Latex je istota.
Taktiež nie sú vhodné príliš tenké kondómy, ktoré sa veľmi rýchlo porušia.
Treťou vecou je správna veľkosť. Ak si chránite len polovicu údu, nie je to úplne ono.
Zabudnite na kondómy vylepšené o prípravky, ktoré zabraňujú počatiu. Te sú totiž neefektívne v rámci zdravotnej ochrany.
Pozor na lubrikačné gély, ktoré narúšajú latex. Narúšajú znamená, že vás nebude prezervatív chrániť tak, ako by mal.