Dvere, ktoré dodajú ,,šmrnc,,

Square

Pokiaľ uvažujete nad dverami v interiéri alebo aj nad dverami do exteriéru ako je napríklad terasa, balkón, skúste si predstaviť krásne posuvné dvere – sklenené. Tieto dvere sa v poslednom čase objavujú v moderných novostavbách ale aj po bytoch či domoch, ktoré sú po rekonštrukcii.Tu Vám nehrozí tmavá miestnosť, práve naopak. Sklenenými posuvnými dverami dosiahnete celkové presvetlenie priestorov a ich optické zväčšenie a zároveň vďaka posuvnému otváraniu usporíte množstvo priestoru. No to nie je zďaleka všetko. Posuvné sklenené dvere sú práve v tejto dobe moderného stavebníctva na prvej priečke obľúbenosti medzi klientmi a sú proste,,IN,,.

moderný dizajn

Samozrejmosťou je aj samotná bezpečnosť, nemusíte sa obávať poranenia pri rozbití. Vcelku je tieto sklenené dvere ťažké rozbiť, totižto na ich výrobu je použité špeciálne tvrdené/kalené bezpečnostné sklo. Jeho prevedenie je zväčša číre ale aj matné, to znamená pieskované. Stretnete sa aj s ponukou iného zdobenia na sklenené dvere a to je zdobenie nalepením grafickej fólie, alebo priamou tlačou na sklo. Takto zdobené sklenené dvere dodajú Vášmu interiéru výnimočný celkový vzhľad a krásne zapadnú do okolitého štýlu Vášho bývania.

krásny výhľad

Samozrejme posuvné sklenené dvere Vám vieme vyrobiť na mieru nie len do domu či bytu ale aj na pracovisko ako sú kancelárie či iné obdobné priestory. Taktiež ako sme už spomínali, tieto sklenené posuvné dvere je možné inštalovať aj pre exteriér ako je napríklad balkón či terasa. Pomocou takýchto dverí budete mať,,súžitie,, s vonkajším okolím a priestor bude pôsobiť ako jeden celok. Ich údržba je minimálna, stačí občasne pretrieť tieto dvere od vonkajších nečistôt a je to. Taktiež čo sa týka doplnkov, ako sú madlá a iné detaily na tieto posuvné dvere, to všetko nájdete v našej ponuke, ktorú Vám veľmi radi predstavia naši obchodný zástupcovia.