Sklenené zábradlie

Square

Modernizácia architektúry prináša množstvo rôznych prvkov, dizajnov ale aj materiálov. Sklo je momentálne v popredí a je takmer najžiadanejšie v stavebníctve. Sklenené zábradlie nevynímajúc. Takéto sklenené zábradlie skvele vyzerá v interiéri či v exteriéri a celkový dizajn je luxusný a svieži. Sklenené zábradlie sa vyrába z bezpečnostného skla, ktoré podstatne znižuje možnosť úrazu pri rozbití a taktiež je dostatočne silné voči vonkajším vplyvom. Okrem bezpečnostného skla je možné použiť aj kaleno-lepené sklo s takmer rovnakým bezpečnostným charakterom ako pri samotnom bezpečnostnom skle.

sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie a teda samotné sklo na toto zábradlie si môžete zvoliť podľa vlastného vkusu a výberu či už bude číre alebo mliečne. Taktiež je tu možnosť toto sklo vyrobiť výnimočným pomocou motívov alebo iných podobných prvkov pomocou lepenia aplikačnej fólie alebo pieskovaním. Vieme Vám ho doladiť k Vášmu interiéru poprípade exteriéru. Kotvenie skleneného zábradlia je možné viacerými spôsobmi. Najžiadanejší spôsob je zapustenie skla do podlahy čo v konečnom dôsledku pôsobí akoby samotné sklo z podlahy vychádzalo. Týmto spôsobom sa dosiahne najčistejší ničím nerušený prechod medzi podlahou a samotným sklom-skleneným zábradlím.

sklo na zábradlí

Taktiež je možnosť kotvenia skleneného zábradlia pomocou profilu, kde je táto možnosť taktiež neobmedzená. Profily sú hliníkové a teda nezaťažujú celkovú konštrukciu a sú dodávané s povrchovou úpravou ELOX alebo INOX v prevedení brúsená nerez. Toto prevedenie je pre dnešnú dobu vysoko moderným a žiadaným artiklom. Takéto sklenené zábradlie prekrásne presvetlí celkový priestor, schodisko, medziposchodie či terasu. Pokiaľ by ste si priali na takéto sklenené zábradlie madlo či iný dizajnový prvok, vieme Vám vyhovieť. V našej ponuke nájdete množstvo krásnych madiel či už nerezové alebo drevené. Na sklenené zábradlie a jeho cena Vám veľmi radi poskytneme akékoľvek informácie, poprípade Vám vieme po vzájomnej konzultácii vypracovať cenovú ponuku, ktorá by Vám mohla vyhovovať.