Igelitové obálky pre bezpečné doručenie tovaru

Square

Doručenie tovaru má mnohé špecifiká. Medzi priority expedičných firiem a ich celkovej firemnej kultúry patrí najmä rýchlosť a kvalita doručovaných zásielok.

Správny výber obalového materiálu je preto dôležitý a majú to na pamäti firmy, ktoré online zasielajú tovar.

V minulosti sa využívali najmä papierové kartóny a krabice, ktoré boli objemné, zaberali veľa miesta a predražovali náklady na prepravu. Pocítil to najmä zákazník.

package-2366468_640

Igelitové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk sú moderným obalovým materiálom, ktorý vyhovuje požiadavkám kladeným na rýchlu a bezpečnú prepravu.

Sú vyrobené z pevnej plastovej fólie, ktorá odoláva poveternostným vplyvom, vysokým teplotám a vlhku. Zároveň sú odolné voči mechanickému poškodeniu, nepretrhnú sa len tak.

Plastové obálky majú z vnútornej časti špeciálnu tmavú fóliu, takže obsah prepravovanej zásielky je neviditeľný a dosta očne diskrétny. Je určený pre konkrétneho zákazníka a ten vďaka tejto obálke získa pocit výnimočnosti.

V ponuke sú viaceré farebné prevedenia aj vrátane bielych a čiernych obálok.

Ich pevnosť je v intervale od 50do 90 mikrometrov a sú vhodné aj na medzinárodnú prepravu. Dodávajú sa v baleniach zvyčajne po 50 až 100 kusov, na požiadanie je možná individuálna ponuka.

Plastové obálky sú vhodné na balenie tlačovín, textilu ale aj drobných predmetov bez ostrých hrán. Ich veľké využitie je samozrejme aj v domácnosti, kde si napríklad v rôznych farebných obálkach viete uložiť užitočné drobnosti. Pre deti sú farebné obálky hrou a výchovou zároveň.

envelope-1829488_640 (1)

Ich prevedenie môže byť so samolepiacou fóliou, ktorou takmer hermeticky uzavriete obal a stane sa odolným najmä voči vlhku. Veľmi praktické sú prevedenia s uškom – obal kdekoľvek zavesíte a pri transporte sa s ním ľahko manipuluje.

Plastové obálky sú skladné a nenáročné na priestor. Vďaka tomu nevznikajú vysoké náklady na prepravu, čo zákazník určite ocení.

Sú praktické, spoľahlivé a mimoriadne funkčné.