Koľko stojí založenie s.r.o. a ako na to?

Square

Plánujete si založiť vlastnú spoločnosť? Radi Vám s tým pomôžeme. Ako na založenie s.r.o.? u nás jednoducho. Už do 48 hodín. S.r.o. je spoločnosť s ručeným obmedzením. To znamená, že daná spoločnosť ručí len do výšky svojho nesplateného vkladu zapísaného v OR-obchodnom registri. Jej základné imanie je 5000 Eur a môže ju založiť 1 alebo spolu až 50 spoločníkov. Je to najrozšírenejšia forma podnikania na Slovensku. Založiť si vlastnú s.r.o. má mnoho výhod. Jednou z nich je, že za porušenie záväzkov spoločnosť ručí spoločnosť maximálne do výšky svojho vkladu, to znamená len do výšky 5000 Eur ako je to už spomenuté vyššie.

biznys man

Hodnota základného imania spoločnosti s.r.o. je pomerne nízka a minimálny vklad jedného spoločníka do základného imania je v sume len 750.- Eur. S.r.o. a jej založenie je pomerne jednoduché a rýchle a taktiež bez ohľadu na príjem a výšku dosiahnutých ziskov má nepretržite rovnú daň v podobe 21%. Chcete sa do toho pustiť a uľahčiť si podnikanie? Zaujíma Vás koľko stojí založenie s.r.o. Ezmluva.sk? U nás Vám ponúkame kompletné založenie s.r.o. už do 48 hodín za cenu 290.- Eur. Za tento poplatok Vám založíme kompletnú s.r.o. a vy sa už budete môcť za krátky čas vrhnúť na svoje podnikanie, bez zbytočných vybavovačiek na úradoch a zbytočnej straty Vášho času. Všetko vybavíme za Vás.

paragraf s.r.o.

Prekonzultujeme s Vami váš podnikateľský zámer a predmety podnikania, vypracujeme Vám kompletnú dokumentáciu k založeniu s.r.o., vypracujeme spoločenské zmluvy respektíve zakladateľské listiny, vytvoríme Vám ľubovoľný počet voľných živností, podáme za Vás návrh na zápis do živnostenského registra a taktiež prevezmeme za Vás na úradoch potrebné dokumenty a listiny vydané úradmi a súdom. Vyhnite sa byrokracii na úradoch a zverte založenie vlastnej s.r.o. do rúk odborníkom so skúsenosťami. Kvôli pandemickým opatreniam je tu možnosť založenia s.r.o. formou online. Neváhajte a kontaktujte nás, všetko Vám vysvetlíme.