Máte kvalitnú klimatizáciu na leto?

Square

Klimatizáciu je už u nás na Slovensku pomaličky naozaj nutné mať. V lete sa tu teploty šplhajú veľmi vysoko a vtedy je dobré telo efektívne schladiť a užívať si pracovné dni, prípadne aj víkendy v príjemnej zníženej teplote. Klimatizačné jednotky si môžete prakticky nastaviť na chladenie na požadovanú teplotu. Mnohé modely majú už aj rôzne smart technológie, ktoré vám umožnia nastaviť, vypnúť, časovať, či zapnúť klimatizáciu cez mobilný telefón napríklad. Je to skvelé a praktické môcť si v prípade potreby už pred príchodom domov teplotu nastaviť a klimatizáciu zapnúť.

klimatizácia

Prídete tak do príjemného a schladeného domova, ktorý vám po náročnom pracovnom dni ponúkne oázu pokoja a pohodlia. Zvlášť pre tých, ktorí zle teploty znášajú, alebo pre nich predstavujú vysokú záťaž na organizmus a zdravie by sme klimatizáciu kúpiť a namontovať určite vrelo odporúčali. A čo ďalšie funkcie? Diaľkové ovládanie v interiéri je už samozrejmosťou vo výbave i rôzne ďalšie funkcie tiež. V ponuke je možné vybrať si rôzne modely podľa značky a, samozrejme, aj podľa toho aké funkcie majú. Keď už budete mať klimatizáciu vybratú, odborníci a technici z Masterklima vám ju prídu namontovať.

klimatizacna jednotka

Montáž prebieha vo vysokom štandarde, ako by sa montovali klimatizačné jednotky napríklad v Rakúsku, teda podľa rakúskych štandardov pre montáž klimatizácii. Preto pokiaľ ste z južného Slovenska, kde sa zrejme v lete teploty šplhajú do najväčších rozpätí, pohodlne si môžete špecialistov z Masterklima zavolať. Potom máte montaž klimatizacie samorin Masterklima alebo aj v inom meste južného Slovenska k dispozícii na profesionálnej úrovni. Okrem montáže si v Masterklima môžete nechať svoju klimatizáciu i čistiť a robiť jej pravidelnú údržbu. Čím lepšie sa človek o klimatizáciu stará, ďalšie roky bude skvelo a bezproblémovo fungovať a slúžiť.

https://goo.gl/maps/waJ681xcAFTb63LKA