Prvá pomoc pre váš smartfón

Square

Mobilný telefón sa stal neoddeliteľnou súčasťou každého z nás. Nepohneme sa bez neho už ani na krok. Máme v ňom uložené cenné informácie, fotografie, údaje, internet banking, či podobne. Smartfóny už dokonca používame aj na platenie či už v online e-shopoch alebo v kamenných predajniach. Stali sa z nich naši verní pomocníci. Snažíme si svoj osobný mobilný telefón strážiť čo najlepšie, ako to len ide a chrániť ho pred akýmkoľvek poškodením. No, nie vždy sa tomu dá vyvarovať, a tak sa vyskytne či už menšia alebo väčšia škoda na našom telefóne, ktorá nám dokáže poriadne zruinovať deň. Ak máte telefón ešte pomerne nový alebo ho nechcete vymeniť za nový, lebo sme naňho zvyknutí a nemáte čas, resp. nemáte dostatok financií na kúpu nového, potom vám ponúkame výhodnú možnosť na vyriešenie tohto problému.

zariadenie

Spoľahlivý a odskúšaný mobilný servis samsung galaxy ponúkne vášmu telefónu okamžitú prvú pomoc. Firma Mobilovo sa špecializuje na opravu a servis tých najznámejších značiek, ako napríklad Samsung, Iphone, Huawei, Xiaomi, Asus, Nokia, Lenovo, HTC, Microsoft a mnohé ďalšie. Čo sa týka ich servisných služieb, hravo si poradia s problémami, ako poškrabaný či rozbitý displej, s nesprávnou funkčnosťou, ale aj s úplnou nefunkčnosťou mobilu. Poskytnú vám rýchlu a spoľahlivú diagnostiku a postarajú sa o najrýchlejšiu a bezpečnú opravu.

telefón

Zameriavajú sa v rámci svojich služieb aj na výmenu poškodených alebo nefunkčných dielov, presne autorizovaných k vašej značke a modelu. Môžete si tak byť istý, že váš mobilný telefón bude fungovať minimálne rovnako, ak nie ešte lepšie ako pred nehodou. Zabezpečia kvalitnú výmenu vášho poškodeného displeja, výmenu batérie, a dokonca aj rýchlu záchranu dát z poškodených telefónov na počkanie.

Na všetky ponúkané servisné služby a originálne diely budete mať poskytnutú dokonca aj záručnú dobu. Zverte svoj mobilný telefón, notebook, tablet alebo počítač do rúk najlepšie hodnoteného servisu zariadení v Bratislave.