Móda v malíčku

Square


A čo je tiež dôležité všetci chceme koniec-koncov vyzerať dobre. A práve preto je móda neoddeliteľnou súčasťou života každého z nás. Ja som človek, ktorý módu naozaj zbožňuje a tým nechcem povedať že som fanatik do všetkých módnych kúskov a trendov a skutočne nemusím mať každý najnovší výstrelok.

obchod

Povedala by som skôr že práve opak je pravdou. Som teda skôr taký typ človeka, ktorý nedá dopustiť na módne kúsky ktoré v živote z módy nevyjdú. Podľa môjho názoru človek nemusí mať príliš veľa peňazí na to aby sa vedel dobre obliecť. Čo sa týka módy, uznávam skôr to, keď sa ľudia vedia dobre obliecť aj napriek tomu, že oblečenie nestálo viac ako nové auto. Vedieť sa obliecť znamená vedieť urobiť z ničoho niečo, čo má svoju cenu a hodnotu. Na to aby sa človek vedel dobre a módne obliecť potrebuje rovnako kreatívne myslenie ako keď sa pokúša umelec namaľovať nádherné umelecké dielo.

Umenie života je predsa o tom urobiť z niečoho čo nemá veľkú hodnotu niečoho veľmi hodnotné. Veď nemusí byť iba vychytávkach a najnovších trendoch ktoré sú zbytočne predražené, ide skôr o to, aby sme našli hodnotu vo veciach ktoré podľa iných hodnotu stratili. Móda podľa mňa nemôže len tak umrieť a to platí najmä o kúskoch ktoré z módy nikdy nevyjdú Ak raz nemáte radi brúsenú semišovú hnedú kožu tak ju nebudete nosiť len pretože je práve teraz v móde.

modní věci

Predsa keď sa obzrieme späť do histórie módy /, uvidíme, že všetky kúsky sa opäť vracajú a nové farby predsa len tak nevzniknú a teda určite nevyhadzujte kúsky ktoré máte radi len preto, že niekto napísal že už nie sú v móde a keď si ich oblečiete budete vyzerať ako z minulého storočia. Majte radšej na pamäti, že móda je vec individuálneho názoru a teda čokoľvek sa vám páči noste to s úsmevom na perách a so vztýčenou hlavou, Pretože ak sa v outfite cítite dobre iba vtedy v ňom naozaj dobre aj vyzeráte.