Aj ženy mávajú problémy so sexom

Square

Rozdielne pohľady na veci u žien a mužov sú tak veľmi časté, že už sme si vlastne na to zvykli. Či už sa jedná o otázky samotných vzťahov, alebo súhry v partnerskom živote. Preto je dobré sa možno naučiť sa pozerať na situácie z každej strany. Lebo všetko so všetkým tak nejako súvisí a nadväzuje na seba. S drobným nedorozumením prichádza hádka a pri tom sa stačí niekedy len konkrétne vyjadriť. Ešte nedokážeme čítať myšlienky, čo by istotne veľa vecí v našich životoch uľahčilo.

akt

Hlavne žena je na všetko háklivá a citlivá. Vo vzťahu alebo v manželstve je dôležité riešiť tento fakt, že sme rozdielny. Treba komunikovať a myslieť na maličkosti ako je pohladenie, či pochvala. Keď sú nezhody v partnerstve, ktoré páry ťahajú za sebou ako guľu prikutú na nohe, to nie je dobré. Môže to ohroziť aj vás sexuálny život, i keď udobrovací sex je tiež riešenie a uspokojí to obidvoch. Milovanie by malo byť prijemne pre oboch, ale nie vždy to tak býva. Predovšetkým u žien. Žena musí byť citovo usporiadaná a spokojná. Býva niekoľko dôvodov, kedy ženy môžu mať problém so sexom.
Zdravotné dôvody– u žien sa veľmi často stáva, že mávajú gynekologické problémy ako sú napríklad výtoky z pošvy alebo prechladnutie močového mechúra a toto môže spôsobovať pri milovaní bolesť, preto netreba na nežnejšie pohlavie neustále naliehať a snažiť sa to pochopiť.

Tehotenstvo – chlapi vnímajú tehotnú ženu ako matku, ktorá porodí ich dieťa. Býva im často nepríjemné sexovať a pozerať sa na veľké bruško. Dlhodobý nezáujem sa prejaví na nálade oboch partnerov a pritom existujú aj iné varianty ako sa navzájom uspokojiť. Stačí vyskúšať orálny sex, alebo začať postupne pomaly predohrou, či nekonečným bozkávaním. Taktiež po pôrode je sex veľmi dôležitý. Síce budete mať iné priority a málo času na seba, ale milovanie je pre vzťah energia. Samozrejme muž by mal byť obzvlášť tolerantný a myslieť na to, že toto obdobie bolo pre ženské telo náročné a musí sa zahojiť.

vášeň

Nezhody vo vzťahu– neustále hádky a konflikty vplývajú na ženu zle, nech už je akákoľvek povaha. Čo spôsobuje aj nechuť na posteľné radovánky. To, že má vaša manželka migrénu znamená to, že ju naozaj tá hlava bolí a nemá náladu. Nástojčivo si vyžadovať intimitu vedie akurát k tomu, že sa tá nechuť ešte prehĺbi a predstierané orgazmy môžu znamenať aj náznak pre ukončenie vzťahu.
Rozprávajte sa, choďte na rande, alebo si dajte večeru pri sviečkach. Veď každá žena je závislá na romantike a také objatie a napríklad ruža z lásky nenechá žiadnu dámu dlho chladnú.