Neriešte to a zariadite to

Square

Keď som bola mladšia, tak som vždy snívala o tom, že budem mať krásne zariadený dom. Neviem prečo. Niektoré ženy snívajú o tom, že budú mať krásnu rodinu, prácu, veľmi veľa peňazí, ale ja som už odmalička snívala len o perfektnom domove. Je to možno smiešne, ale ja som sa naozaj tešila z toho, že všetko, čo je okolo mňa, bude aj v mojom byte, v mojom domove a že to bude naozaj niečo úžasné a neuveriteľné. Mala som jasnú predstavu a môj partner sa s tým musel http://www.ceskatelevize.cz/sport/micove-sporty/basketbal/366264-kvuli-nabitemu-programu-musel-satoransky-slavit-stedry-den-o-ctyri-dny-driv/zmieriť. Našťastie, môj priateľ sa zariaďovaním vôbec nechcel zaoberať a všetko nechal na mňa.
osvětlené schody
To bolo jeho aj moje šťastie. Preto, keď sme sa konečne nasťahovali do nášho spoločného nového domova, bolo nám jasné, že nakoniec sa môžem len tešiť, že si všetko zariadim podľa seba. A to pre mňa znamenalo maximum. Asi je jasné, čo to pre mňa znamenalo. Proste som sa musela zamerať len na to, ako sa čo najviac tešiť a ako všetko zariadiť hlavne podľa toho, čo sa bude ku nám dvom najviac hodiť a čo ku nám bude pasovať. A práve preto som na balkón, na terasu a aj na schody zvolila sklenené zábradlie.
prosklená budova
Nielen, že sa mi veľmi páčilo, že sme to spolu takto skombinovali, ale držala som sa aj svojej vlastnej predstavy o tom, ako bude môj domov vyzerať. Že bude moderný, že bude univerzálny a že bude obsahovať naozaj veľmi veľa doplnkov, ktoré budú perfektne zladené. Neviem, ako to vidíte vy, ale pre takého perfekcionistu, ako som ja, to je naozaj veľmi, ale skutočne veľmi, preveľmi dôležité. Preto som sa rozhodla, že sa takto budem tešiť zo všetkého, čo je okolo mňa a že všetkým poradím, aby to urobili tiež. Pretože presne to je niečo, na čo sa môžem spoľahnúť a s čím môžem naozaj pracovať. A každý z nás by mal pracovať na svojom domove a na tom, aby bol niečím, čo budeme vždy milovať. Pretože je to predsa len náš domov, z ktorého sa môžeme skutočne a naplno tešiť.