Neželané preliačiny

Square

Bohužiaľ, servisu a opravám sa niekedy nevyhneme. Horší prípad je, ak máme na aute veľkú poruchu a prídeme oň na dlhší čas. V prípade preliačiny však máte svoje auto naspäť v krátkom čase. Prečo sa teda o ne nepostarať, kým je ešte správny čas?

preliačina na aute

Čo sú preliačiny na aute?

Preliačiny na aute vo väčšine prípadov predstavujú len estetický problém a motorovo auto funguje ako normálne. Záleží však od rozsahu preliačiny. Veľké preliačiny po autonehode môžu spôsobiť aj nespôsobilosť vozidla. Bežná preliačina je skôr len malé preliačené miesto na karosérii automobilu, ktoré najčastejšie vzniká pri krupobití. Zlé počasie a silne búrky u nás nie sú ničím výnimočné a v prípade veľkých krúpov dopadajúcich na nechránené auto vznikajú na plechu poškodené miesta. Preliačiny sa častokrát vyskytnú aj pri neopatrnosti počas parkovania. Stačí malý kontakt s druhým autom a váš plech si to odnesie. Niekedy ani nemusíte vedieť a na parkovisku si len nájdete obúchané auto. Bohužiaľ, preliačiny na aute vznikajú aj v dôsledku vandalizmu.

Prečo dať preliačiny na aute opraviť?

Aj keď s bežnými preliačinami na aute jazdiť môžete, časom sa začnú poškodené plechy ničiť a vylúčená nie je ani hrdza, ktorá v prípade, že sa nerieši, začne postupovať po celom aute. Pri preliačinách dochádza aj k poškodeniu ľaku, ktorý chráni plech pred koróziou.

preliačiny po krupobití

Aká je cena opravy preliačin na aute https://www.autopdr.sk/?

Autopdr.sk ponúka novú metódu opravy preliačin na vašom aute, ktorá je inovatívna a preliačiny opravia v rekordne krátkom čase. Používajú metódu PDR, vďaka ktorej sa nepoškodí lak a miesto po preliačine ostane ako pre poškodením. Cena opravy preliačiny na aute závisí od rozsahu poškodenia a veľkosti preliačiny. Pre cenovú ponuku kontaktujte odborníkov z autopdr.sk. Ak aj vás trápia na vašom aute preliačiny, najlepšou voľbou je Autopdr.sk.