Oddiaľte si erekciu

Square

Oddiaľte si vašu ejakuláciu

Niekedy príde orgazmus z mužskej strany skôr, ako k poriadnemu sexu! A vie to teda narobiť pekné problémy. Spravte teda niečo pre seba a rovnako potešte aj vašu partnerku!

Je všeobecne známe, že mužská ejakulácia dorazí skôr ako tá ženská, no postupom veku sa to mení a ejakulácia môže prísť niekedy skôr ako samotný sex, a ak nechcete sklamať svoju manželku alebo mladú partnerku skúste s tým čím skôr niečo spraviť. Samozrejme, problémy s ejakuláciou nastávajú aj v mladšom veku veľmi často.

Čo sa však deje pri predčasnom dostavení ejakulácie? Kto alebo čo za to môže?

slabá-erekcia
AK ste dlhú dobu nemali sex a vaša partnerka/partner vás veľmi vzrušuje, ejakulácia sa dostaví oveľa skôr ako by ste čakali. Samozrejme, aj keď máte málo sexuálnych skúseností, nepravidelný sex alebo ste z neho nervózny, môže sa dostaviť oveľa skôr. Ďalším aspektom môžu byť ochorenia nervovej sústavy alebo fyzické problémy, na ktoré dochádza zvyšujúcim sa vekom. Ale čo spraviť preto aby ste znova mohli začať zažívať poriadny sex alebo sa naučiť udržať pohlavný styk dlhšiu dobu?

tableta na erekci

Je tu pre váš špeciálny prípravok na oddialenie ejakulácie vo forme kapsúl, ktorý je založený na prírodnej báze a nie je preplnený umelými látkami ktoré by vášmu telu dokázali ešte viac ublížiť. Ide o produkt od známej firmy Forcex, ktorá sa a trhu orientuje na výrobu a predaj afrodiziák. Vy si však hlavne zapamätajte názov Forcex Long. Tento produkt podporí samotnú erekciu no rovnako aj efektívne oddiali vašu ejakuláciu a tak z vás spraví poriadneho sexuálneho dravca. Kapsulu treba prehltnúť a zapiť vodou iba 10/15 minút pred samotným sexom a tak nie je jeho užívanie vôbec komplikované. Ešte stále váhate? Myslím, že dosť presvedčivá môže byť pre vás vidina poriadneho sexu a užívania si ako za mlada.