Spoľahnite sa na protipožiarne dvere a ochráňte svoj majetok

Square

Ochrana objektu, interiéru alebo exteriéru môže mať mnoho podôb. Pre kľudný spánok, bezpečie a všeobecnú istotu sú kvalitné a spoľahlivé protipožiarne dvere tým správnym riešením.

Vyberte si preto z našej ponuky požiarne dvere certifikované protipožiarne dvere, ktoré sa hodia do každého objektu a ktoré majú špeciálne konštrukcie vyvinuté pre potreby ochrany majetku a zdravia pred ničivým ohňom.

Spoznať odvrátenú stránku ohňa nie je nič príjemné, vzniknuté škody sú vždy definitívne, nedajú sa napraviť a spôsobujú nemalé finančné straty. Aj preto je investícia do skutočne kvalitných a certifikovaných protipožiarnych dverí správnou voľbou nielen pre veľké objekty, ale aj pre menšie prevádzky alebo domácnosti.

doors-2511638_640

Ponuka je aj dizajnom prispôsobená rôznym požiadavkám a potrebám zákazníkov, aj vrátane povrchovej úpravy. Technológia a konštrukcia je sofistikovaná s dokonalou protipožiarnou ochranou s hodnotou E 115 až E 190. Ich súčasťou sú špeciálne protipožiarne prvky ako napríklad ohňu vzdorné a odolné vložky, špeciálna dymotesná ochrana, protipožiarne nátery a úpravy nielen dverí, ale aj súvisiacich stien.

Ponúkané protipožiarne dvere sa vyznačujú elegantným dizajnom, aj napriek zložitej a pomerne silnej vnútornej konštrukcii. Použité materiály sú certifikované a spojením v celku nepôsobia robustne, priam naopak dodávajú priestoru eleganciu, pevnosť a spoľahlivosť.

Ich profily a riešenia sa prispôsobia priestoru a dokonale v ňom vyniknú, k dispozícii sú aj atypické riešenia priamo na mieru zákazníka.

fire-2946038_640

Použité nosné protipožiarne systémy majú niekoľko možností riešenia, vždy závisí od požiadaviek zákazníka akú veľkú protipožiarnu ochranu v stupnici od E 115E 190 si zvolí.

Maximálnym vrcholom v ponuke sú oceľové protipožiarne dvere, ktoré sú síce masívnejšie, ale z hľadiska spoľahlivosti a ochrany bezpečia a zdravia poskytujú ten najväčší komfort.

Výber a realizácia protipožiarnych dverí vyžaduje mnoho odborných znalostí a skúseností – naši odborníci Vám kvalifikovane predstavia ponuku a poradia s výberom z hľadiska ceny, technických parametrov a celkovej realizácie.

Spoľahnite sa a zabezpečte si svoj majetok.