Účinná podpora erekcie? Vyskúšajte vákuovú pumpu

Square

Každý muž, aspoň raz za čas, potrebuje v oblasti svojho milostného života, trošku pomôcť. Poznáme tabletky, ale taktiež iné spôsoby, ako podporiť erekciu. Vákuová pumpa v kombinácii so spomínanými tabletkami, je zaručený spôsob ako ostať výkonným.

Usmiata žena a muž v objatí

Vákuová pumpa- investícia do samého seba

Prečo hovoríme o investícii? Pretože táto pomôcka nestojí najmenej. Cena kvalitných kúskov sa začína niekde okolo dvesto eur. Ak by ste hľadali, tak by ste určite našli aj lacnejšie produkty. V tomto prípade, však snaha ušetriť, nemusí byť tým najlepším nápadom, pretože ide o pomôcku, ktorú budete používať priamo na svojom pohlavnom orgáne. Stačí malá chybička vo výrobku a problém je na svete.

Kráčajúci muž a žena držiaci sa za ruku

Ako pumpu používať

Aby sa dostavil viditeľný efekt, pumpu je potrebné používať každodenne, a to aspoň dvadsať minút. Pokiaľ s touto pomôckou nemáte žiadne skúsenosti, začnite naozaj pomaly. Najprv vyvíjajte len malý tlak. Keď sa s pumpou naučíte bezpečne zaobchádzať, môžete postupne trošku pridať na obrátkach.

Pri užívaní môžete pokojne použiť aj krém alebo lubrikačný gél. Používanie je však bezpečné aj, takpovediac, „za sucha“. Záleží to len na tom, čo je príjemnejšie pre vás.

Na čo vákuová pumpa slúži

Vákuová pumpa slúži na to, aby ste si pravidelne prekrvovali svoj penis. Možno si teraz hovoríte, že ten istý efekt, môžete dosiahnuť aj i pri iných – omnoho príjemnejších činnostiach. To je síce pravda, avšak táto pomôcka funguje trošku efektívnejšie. Navyše nejde o nič nepríjemné, ale práve naopak.

Nezabúdajte na hygienu

Pumpu môžete používať v podstate kdekoľvek. Veľmi dobrým spôsobom je však sprcha. Takto máte istotu, že sa nachádzate v hygienickom prostredí, takže vám nehrozia žiadne zdravotné riziká. Navyše sa môžete príjemne uvoľniť a celé „cvičenie“ si poriadne užiť.

Potom ako s pumpou skončíte, nezabudnite na jej dôkladné umytie a vysušenie. V inom prípade vám hrozia viaceré zdravotné riziká a taktiež rýchlejšie opotrebovanie pomôcky.