2 reštaurácie, ktoré pri návšteve Antalyi nesmiete obísť

Square

Chystáte sa na dovolenku Turecko – Antalya last minute? Pravdepodobne si nebudete počas celej dovolenky variť sami alebo konzumovať iba jedlo v hoteli. Večernú prechádzku po pláži alebo krásnom meste, určite aspoň raz zakončíte návštevou niektorej z miestnych reštaurácií. Niekedy môže byť ťažké zhodnotiť, kde sa naozaj dobre najete a odkiaľ, naopak, odídete nadmieru sklamaní. Preto vám predstavíme dve reštaurácie, ktoré sa v Antalyi určite oplatí navštíviť.

Čašník v reštaurácii nesie taniere s jedlom.jpg

Nemo restaurant

Táto reštaurácia nesie naozaj príznačné pomenovanie. V jej interiéri totiž nájdete množstvo nadrozmerných akvárií so živými rybami a inými morskými živočíchmi. Pre lepšiu predstavu, si môžete na vlastné oči pozrieť, ako to v tejto reštaurácii vyzerá.

V niektorých častiach dňa, v akváriách, plávajú aj živé morské panny. Nie nejde o žiaden výmysel, ale o profesionálne aquabelly, ktoré takýmto spôsobom zabávajú zákazníkov. Keďže hovoríme o reštaurácii, bude vás určite zaujímať i kvalita jedla a celkových služieb. Návštevníci podniku Nemo, väčšinou https://www.zive.sk/clanok/129405/hackeri-vyuzivaju-exploity-americkej-nsa-na-tazbu-kryptomeny odchádzajú len s pozitívnymi pocitmi. Na druhej strane však pomerne často opisujú zlé skúsenosti s komunikáciou s čašníkmi. Podľa recenzií totiž nevedia až tak dobre anglicky.

The Grill House

Ak chcete ochutnať tradičné stredomorské pochúťky pripravované na grile, určite zavítajte do tohto podniku. Veľmi príjemný je aj výhľad na blízke more a celková prijemná atmosféra. Návštevníci si pochvaľujú aj veľmi milí, ústretový, pohotový a ochotný personál. Dorozumieť sa po anglicky, by na tomto mieste, nemal byť problém. V podniku využívajú hlavne lokálne suroviny, takže ide o originálny kulinársky zážitok. Veľmi milou drobnosťou je, že reštaurácia ponúka aj bezlepkové jedlá. Na svoje si prídu taktiež vegetariáni a vegáni. Pripravte sa na rozumné ceny a veľmi chutné jedlo.