Ženy ako symbol dokonalosti a jemnosti

Square

Ženy sú už od minulosti považované za veľmi jemné, nežné a krásne pohlavie. Vedia zjemniť mužovu neoblomnú povahu a priniesť do každej situácie kúsok jemnosti. V dnešnej dobe sa táto nežnosť trochu stráca, či už je to v móde alebo celkovo v správaní žien. Myslíte si, že je to správne?
Ja si teda rozhodne myslím, že to dobré a správne nie je. Nemali by sme potláčať prirodzenosť, ktorá je v nás. Sme takto stvorené aby sme tento svet trošku skrášlili. Mali by sme vyzerať krásne a nežne. Celkový prejav by mal byť presne taký istý. Od minulosti si ženy prešli rôznymi zmenami či už je to v oblasti módy alebo postavení vo svete. Stali sme sa emancipovanými no neviem, či nám to pomohlo alebo je to práve naopak.

fantazie

Móda

Poďme sa teda v prvom rade pozrieť na našu každodennú módu. V minulosti nosili ženy iba dlhé a nádherné šaty. Nosili rôzne klobúky a šperky a boli veľmi elegantné. Čo sa nosí ale dnes? Takmer každá jedná z nás ma na sebe práve v tejto chvíli nohavice alebo džínsy. Myslíte si, že je to dobré? Ja si myslím, že trochu nežnosti by ani v móde neuškodilo. Zvykli sme si nosiť veľmi pohodlné oblečenie ako sú tepláky a športové bundy už takmer každý jeden deň.

Čo sa týka správania taktiež sme prešli veľkou zmenou. Hovoríme veľmi otvorene o všetkom, používame vulgárne slová a nemáme problém povedať čo si myslíme. Nehovorím, že by sme sa mali vrátiť do minulosti ale trochu slušnejšie rozprávanie a správanie by určite nezaškodilo. Práve muži hľadajú k sebe nežné pohlavie a nie veľmi vulgárne a nevychované.

krásná žena

Priniesť trochu elegancie do každého dňa by bolo veľmi vhodné. Stačí len malá zmena a dá sa to veľmi jednoducho. Veď práve my sme symbolom dokonalosti a jemnosti. Nenechajte sa ovplyvniť prostredím v ktorom žijete a správajte sa tak ako to vy uznáte za vhodné. Nestrácajte ženskosť!