ECW- Extreme!

Square

Ak spomeniem mená ako John Cena, Triple H, Undertaker, … asi budete vedieť, o čom je reč. Sú to určite hviezdy a tvrdí chlapíci, ktorí si za svoju kariéru zaslúžia veľký rešpekt, popularitu a sú hlavným synonymom pre WWE.
rozhodčí zápasu
Pri tej najväčšej úcte k vyššie spomenutým je však sledovanie WWE oproti starému dobrému ECW, ako pozerať baletné predstavenie. Ak Vás doteraz bavilo dianie vo WWE a hľadáte poriadnu akciu, s o niečo menej známej ECW nebudete vôbec sklamaní, naopak. Zbadáte tú pravú akciu a zábavu, po ktorej sa Vám už k WWE nebude chcieť vrátiť. Zvlášť ak si pozriete zápasy takých individualít ako Sandman,Tommy Dreamer, RVD, či Sabu, ale i mnoho ďalších. V tejto ECW totiž nájdete veľa hardcorových a zábavných typov, ktorých predstavenia takmer vyrážajú dych. Nečakajte nejaké trápne facky a váľanie sa po zemi. Taký Rob Van Damme sa stal populárnym aj vo WWE, ale hlavne vďaka začiatkom v ECW.
ECW bolo však  populárnou značkou hlavne v deväťdesiatich rokoch. Potom sme v rokoch 2005 a 2006 mohli byť svedkami šou, kedy sa pod predstavením s názvom One Night Stand nachvíľu v jeden večer v roku spojila ECW s WWE. Ale ECW mala svoju hrdosť a sledovanosť hlavne od polovice deväťdesiatich rokov až po ich koniec. Dnes už ECW zanikla, no tie najlepšie zápasy a predsavenia nájdete napríklad aj na Youtube, Dailymotion a môžete si ich aj stiahnuť z Uložto.
ruka v pěst
Takou retro hardcorovou šou môžeme nazvať napríklad ECW Hardcore Heaven 95, ale aj iné ročníky po rok 2000. Za zmienku určite stojí i podobné hardcorové predstavenie ECW Heatwave, no hlavne ročník 1998. Pokiaľ však chcete vidieť iba nejakých pár skvelých zápasov, aby ste mali lepšiu predstavu, použite Youtube a hľadanie výrazu ako napríklad ECW best matches playlist. Každopádne je ale lepšie vidieť celú šou, ako spomenuté série ECW Hardcore Heaven. Tie nájdete na Dailymotion zdarma a bez sťahovania.