Kúsok šťastia

Square

Často som samu seba pristihla pri tom, že mi nejakým spôsobom chýba niečo, čo mám okolo seba. Alebo, aby som to lepšie vysvetlila, že mi na mne niečo naozaj veľmi chýba. Proste by to mal byť nejaký detail, vďaka ktorému sa proste budem cítiť lepšie a ktorý bude podľa mňa ten najlepší, aký by len mohol byť. Môže to byť aj nejaká maličkosť, ale neviem si predstaviť, že by som mala niečo, čo ma nevystihuje. Občas proste človek skutočne potrebuje len maličkosť, aby ho to celé doplnilo. Dokonca možno niečo ako talizman, aby sa proste cítil oveľa lepšie. Nikdy ste o tom takto nepremýšľali?

náramek

Mne bolo jasné, že si musím niečo kúpiť. Že musím urobiť niečo preto, aby som sa cítila dobre, aby ma to doplnilo, aby mi niečo prinášalo šťastie. A vedela som, že ak je to niečo dôležité, tak je to určite to, aby som mala nejaký šperk. A šperk je niečo, čo ma bude baviť, čo budem chcieť na sebe neustále vidieť. A to bolo niečo, čo som si musela premyslieť. Premyslela som si to a našla som konečne niečo, čo sa mi páčilo. Tak veľmi, až sa mi naozaj nechcelo veriť, že som si to našla.

stříbrný náramek

Najviac ma zaujali strieborne naramky. Retiazku a aj prstene doma mám, ale niečo takéto nie a mám pocit, že je to niečo originálne, pretože ženy to až tak často nenosia. Tešila som sa, že som si mohla kúpiť niečo takéto sama a to bez toho, aby ma niečo obmedzovalo, aby som mala pocit, že je to niečo nevhodné alebo proste niečo, čo na seba bude zbytočne pútať pozornosť. Práve preto som z toho bola taká neuveriteľne nadšená. Veď čo viac by sme mali k životu chcieť? Maličkosť, ktorá nás bude dopĺňať, bude nám prinášať šťastie, ale na druhej strane to nebude ako obrovský a neforemný prívesok na krku. A na tom mi naozaj veľmi záleží. Preto som bola šťastná, že mám niečo takéto, že sa môžem spoľahnúť na to, čo mám na svojej ruke. Teší ma to.