Nájdite si svoju chrbticu

Square

Zistite za čo stojíte
Zvážte toto: Koľko času ste si vzali počas celého svojho života, aby ste zvážili, o čo ide, čo budete tolerovať a čo nebudete tolerovať? Aké sú základné hodnoty a zásady, ktoré vo svojom živote považujete za cenné a dôležité?
Vezmite napríklad základy budovy. Ak staviate stavbu, nevystavujete len steny a nezakryjete strechu bez toho, aby ste najprv vytvorili správny základ. Bez správneho základu je len otázkou času, kedy sa vaša budova rozpadne. To isté platí aj pre vás.

chlap

Buďte dobrý v tom povedať „NIE“
Je pre mňa úžasné, koľkokrát to potrebujem riešiť. Toľko ľudí sa obáva t, že povedia: "nie", potenciálne si ubližujú niekým pocitom a spôsobom, akým môžu byť vnímaní inými. Ak chceš mat chrbtovú kosť, musíš veľmi, veľmi dobre povedať: "nie". Chápem, že to je zastrašujúce. A viem, že to môže mať dôsledky, ale je dôležité, aby ste sa naučili používať svoj hlas, aby ste sa postavili.
Keď sa najprv naučíte povedať: "nie", začnite s veľmi jednoduchými vecami, ktoré nepoškodzujú žiadne perie alebo skalné lode, pretože ide len o budovanie zvyku hovoriť "nie".

Robte ťažké veci
Dovoľte mi zopakovať: robte ťažké veci. Robte veci, ktoré vás tlačia mimo vašej zóny pohodlia. Ak nemáte pocit, že pracujete von, postupujte. Ak nechcete hovoriť na verejnosti, hovorte na verejnosti. Ak nemáte pocit, že s niekým máte mať rozhovor, kontaktujte sa s ním. Ak nechcete, aby ste hľadali nové hobby, nájdite si nové koníčky. Ak nechcete spustiť novú firmu, spustite novú firmu. Ak nechcete uskutočniť tento predajný hovor, uskutočnite predajný hovor.

muž

Môžete vidieť, kam idem s týmto. Čím viac budeme robiť to, čoho sa bojíte robiť, tým viac sa naočkujete pred náročnými a náročnými situáciami, keď sa skutočne vyskytnú v budúcnosti. Ak nevyskúšate sami seba a ani nevytvárate duševnú, emocionálnu a fyzickú silu potrebnú na riešenie týchto náročných a citlivých tém, nikdy sa nebudete môcť zaoberať, keď príde čas.