Prečo nemám toľko chuti do milovania ako môj muž?

Square

Muž a žena. Dva protiklady, ktoré sa priťahujú. Dva póly, ktoré bez seba nedokážu existovať. Ale niekedy ani spolu. Láska, city, porozumenie, pochopenie – to je to čo ich spája. Oni sú tí, ktorí majú byť spolu do konca života. Navždy. V dobrom aj v zlom. No často práve to pochopenie dostáva zabrať.  Jednoducho je to tak, že ženy mužov úplne dokonale nepochopia nikdy. A to isté platí aj opačne. Sme proste iní.
Tak isto je to aj s chuťou na milovanie. Taká láskyplná činnosť a dva rôzne pohľady na ňu:

muži

1.       MUŽ
Muž by sa miloval stále. Od rána do večera. Samozrejme, pokiaľ by to fungovalo. Aj on nevydrží navždy, ale toto má aj svoju fyziologickú príčinu. Muž je do milovania tlačený zdola. Nie vami pravdaže, ale jednoducho, keď sa mu „nádobky“ naplnia pociťuje pocit, že ich potrebuje vyprázdniť. A verte mi, že sa plnia neuveriteľne rýchlo. Nie nadarmo sa hovorí, že najlepšia antikoncepcia je milovať sa každých 6 hodín, pretože vtedy sú už síce „nádobky“ naplnené, ale vnútro nádobiek nie je dostatočne silné na to, aby sa niečo o 9 mesiacov narodilo. Takže, keď váš muž nalieha, snažte sa ho pochopiť.

2.       ŽENA
Žena sa najradšej miluje len vtedy, keď má dobrú náladu a keď sa cíti milovaná. Vtedy je ten správny čas. Preto muži nezabúdajte jej takúto náladu vytvoriť. Romantická večera pri sviečkach ju isto nenechá chladnou. Naproti tomu veľmi nenaliehajte. To, že ženy nemajú tak často chuť na milovanie neznamená, že vás nemilujú. Len sme jednoducho iné tvory ako vy. Nie sme k takémuto činu tlačené zdola ako vy. U žien sa nič nebude diať ani keď sa nebudete milovať aj pol roka. Až na nejaké erotické sny. Ale to sa stane aj u vás chlapov. A ešte jedna vec. Neznamená, že keď sa žena neurobí, tak si to neužíva. Užívame si to vždy, len u vás chlapov to ide podstatne jednoduchšie.

dvojice

Preto snaženie pochopiť sa navzájom je úplne na mieste. Netreba strácať čas dohadovaním sa o tom, že to u rozdielnych pohlaví funguje inak. Treba nájsť kompromis a zosúladiť sa. Netreba utekať zo vzťahu hneď pri prvom probléme, lebo sa vám to môže škaredo vypomstiť. Láska predsa hory prenáša a takéto niečo isto budete vedieť hravo zvládnuť.