Uchovávajte tradície

Square

Vždy som miloval rybárčenie.Už ako malý chlapec som skutočne miloval ten pocit, keď proste sedíte na brehu, pozeráte sa na hladinu a zrazu cítite, že sa niečo hýbe. Väčšinu rýb som vždy púšťal. Nebol som niekto, kto si potreboval svoje trofeje vešať na stenu. Jednoducho ma to bavilo a myslím si, že to bolo niečo, prečo sa mi tak darilo. Tak ma to naučil môj otec a ja to tak zase učím môjho syna. Môj syn je v tomto naozaj neuveriteľný expert. Páči sa mu všetko, čo mňa naučil môj otec. Dokonca si zmyslel, že bude nosiť jeho rybársku čiapku.

návnady

Môj otec je už starý a nemôže s nami chodiť na ryby, no určite by ho tešilo, keby videl, ako sa z toho jeho vnuk teší.Je príjemné myslieť na to, že možno, keď raz bude mať aj on syna, bude ho voziť na rybník a učiť ho veci o návnadách a o tom, ako musí byť potichu, keď chytá ryby. Kúpili sme si rovnaké kaprove udice, aby všetci videli, že sme otec a syn. Môj chlapec bol taký hrdý, keď to videl. Myslím, že s tou svojou chcel aj spávať a možno by to aj urobil, keby to moja manželka nezatrhla.

háček

Je príjemné, keď svoje dieťa naučíte, čo je v živote vlastne naozaj dôležité.A nielen to. Občas musíte svoje dieťa naučiť aj to, že je dôležité, aby malo vlastný koníček, ktorý bude môcť zdieľať so svojimi deťmi. Že je to naozaj veľmi podstatné a s odstupom času sa na to bude pozerať ako na niečo, čo bolo dobrým rozhodnutím. Môže sa to stať aj rodinnou tradíciou, ktorú budú robiť nielen otcovia so svojimi synmi, ale možno aj otcovia s dcérami a neskôr aj matky s dcérami. Rybárčenie predsa nie je len mužský šport. Nájdu sa v ňom aj mnohé ženy. A to je niečo, čo je naozaj veľmi krásne. Nebuďte teda konzervatívny a doprajte túto zábavu aj ženám vo vašej rodine. Užijete si spolu peknú chvíle, kedy budete len spolu. Len vy, rybník a pár rybičiek. A neuveriteľne krásne spomienky.