Zbavte sa kruhov pod očami pomocou týchto skvelých receptov

Square

Náplasti z uhoriek na tmavé kruhy
Okrem toho, že uhorka je známa svojim vysokým obsahom vody, môže mať tiež upokojujúce vlastnosti. Je bohatá na vitamín C a znižuje opuchy

Budete potrebovať: Neochutenú želatínu, levanduľový esenciálny olej, teplá voda, uhorka. Budete tiež potrebovať list fóliu na uloženie tejto zmesi.

oko

Návod
Krok 1: Pridajte 1 polievkovú lyžicu neochutenej želatíny do sklenenej misy. Pridajte 1 polievkovú lyžicu teplej vody a 1 polievkovú lyžicu uhorky a zamiešajte, až kým nevytvoríte gélovú konzistenciu.

Krok 2: Do zmesi pridajte 2-3 kvapky levanduľového esenciálneho oleja a dobre premiešajte. Nalejte zmes na papierovú fóliu. Pomocou lyžice dokončite zmes a počkajte, kým sa ochladí pri izbovej teplote.

Krok 3: Po ochladení odstráňte gélové podložky v polkruhoch a položte ich pod oči. Nechajte ich pôsobiť približne 20 minút. Zvyšok zmesi môžete uložiť do chladničky na neskoršie použitie.

Očné náplasti z kokosového oleja a zeleného čaju
Obe tieto kuchynské ingrediencie sú záchranármi pre vaše oči. Zatiaľ čo zelený čaj pomáha stimulovať krvný obeh a je napojený antioxidantmi, kokosový olej obsahuje antibakteriálne a hydratačné vlastnosti.
Budete potrebovať: Želatínu, teplý kokosový olej, zelený čaj

Návod
Krok 1: Pridajte 1 polievkovú lyžicu želatínového prášku do misky. Pridajte 1 a pol až 2 lyžičky zeleného čaju a dobre premiešajte. Potom otvorte zelený čajový sáčok a pridajte čajové listy do zmesi (voliteľné)
Krok 2: Ďalej pridajte 4-5 kvapiek kokosového oleja a dobre premiešajte. Roztierajte túto zmes na fóliu a nechajte ju vychladnúť. Rozstrihnite náplasť na dve, akonáhle bude pripravená na použitie. Náplasti môžete pred použitím dať do chladničky.

maska
 
Obe vyššie uvedené očné náplasti môžu byť tiež vyrobené pomocou klasických odličovacích tampónov (namočením do príslušných zmesí) prvotne však odporúčame použiť želatínu.
Nezabudnite, že pri používaní týchto očných náplasti sa musí zakladať na pravidelnej báze, iba vtedy sa dostavia požadované výsledky. Odporúčame ich používať každú noc pred spaním.

Zbavte sa kruhov pod očami pomocou týchto skvelých receptov
4.7 (93.33%)6